23 април 2010 г.

Предучилищен клас през учебна 2010/2011 година

СПИСЪК
на децата, които ще се обучават в предучилищен клас в 145 СОУ “Симеон Радев” през учебна 2010/2011 год.

1. София Иванова Милевска
2. Богомила Николова Райкова
3. Теодор Георгиев Малчев
4. Деница Христова Бойкова
5. Александър Калинов Гаврилов
6. Александра Стоянова Георгиева
7. Никол Лъчезарова Николова
8. Симона Емилова Елазарова
9. Елена Тихомирова Тодорова
10. Таня Стефанова Влаева
11. Андрея Георгиева Алексиева
12. Калина Константинова Бухлева
13. Мария Климентова Христова
14. Милица Бойкова Стефанова
15. Виктория Валентинова Цанкова
16. Михаела Тодорова Димитрова
17. Аделина Антонова Русимова
18. Гергана Светославова Савчева
19. Владислава Станиславова Трендафилова
20. Георги Георгиев Янев
21. Марина Ангелова Ангелова
22. Георги Владимиров Тилев
23. Стиляна Калоянова Пенева
24. Симона Димитрова Коцева
25. Полина Калоянова Илиева
26. Делян Мирославов Вардаров
27. Божидара Божидарова Гълъбова
28. Биляна Красимирова Василева
29. Анжела Кирилова Азманова
30. Далия Пламенова Георгиева
31. Анелия Бориславова Коцева
32. Габриела Боянова Петкова
33. Дамян Ивайлов Димитров
34. Велина Симеонова Тонева
35. Андриан Бориславов Толев
36. Александра Атанасова Иванова
37. Цветелина Антонова Данчева
38. Момчил Иванов Милушев
39. Йордан Веселинов Събев
40. Калоян Константинов Николов
41. Сърпухи Кеворк Берберян
42. Велислава Милкова Нунева
43. Антим Радостинов Стоянов
44. Яна Николаева Мутафова
45. Ева Руменова Янева
46. Кристина Петрова Цекова
47. Ема Ивайлова Петрова
48. Рая Миленова Димова
49. Боян Йорданов Рашев
50. Мартин Войков Стоянов
51. Лорин Гюлтекин Гюл
52. Александра Стоянова Андонова
53. Алиса Николаева Ваташка
54. Боряна Бориславова Минкова
55. Лора Петрова Павлова
56. Атанас Георгиев Пандохов
57. Христо Руменов Христов
58. Василена Руменова Христова
59. Тодор Тодоров Младенов
60. Камен Христов Христов
61. Неда Евгениева Георгиева
62. Виктор Пламенов Йонков
63. Даниел Руменов Лалев
64. Хелин Али Екбер Кълъч
65. Емилия Христова Карчева
66. Алина Емилова Кирова
67. Ралица Тониева Таскова
68. Ния Антонова Попова
69. Калоян Емилов Натов
70. Любомир Андонов Тушев
71. Емилия Евгениева Дюлгерова
72. Георги Ивов Балджиев
73. Теодора Николаева Цанова
74. Борис Житомиров Петрунашев
75. София Росенова Захариева
76. Александър Георгиев Чобанов
77. Борислав Бориславов Василев
78. Калина Андрианова Димитрова
79. Преслав Йорданов Кочовски
80. Петър Красимиров Крумов
81. Валентина Светославова Хранкова
82. Даная Борисова Пеева
83. Станислав Красимиров Стефанов
84. Лора Стоянова Коракова
85. Ванина Николаева Велчева
86. Константин Кирилов Асенов
87. Никола Петров Петров
88. Ивелина Христова Христова
89. Антония Антониева Иванова
90. Виктория Миткова Минева
91. Ния Христова Симеонова
92. Мартин Георгиев Георгиев
93. Ивана Мирославова Шахънова
94. Виктор Бориславов Костадинов
95. Нона Добринова Карапеткова
96. Славка Николаева Трендафилова
97. Пенчо Дянков Цепов
98. Илияна Асенова Траханарова
99. Павел Руменов Виденов
100. Илиян Ангелов Кузмов
101. Елена Ростиславова Костадинова
102. Лъчезар Миленов Дончев
103. Александър Диян Македонски
104. Радослав Драгомиров Маринов
105. Георги Валентинов Бачев
106. Даниел Йорданов Геров
107. Богомил Валентинов Аладжов
108. Моника Пламенова Конакчийска
109. Михаела Димитрова Панчева
110. Калина Красимирова Кънева
111. Калина Любомирова Гешева
112. Мартин Сашов Ванков
113. Ана Александрова Симеонова
114. Лора Владимирова Ахтарджиева
115. Цветомир Димитров Методиев
116. Зорница Веселинова Камбурова

Потвърждаване и записване:
27.04. – 15.05.2010 год. от 08.30 до 17.00 ч. в канцеларията на Сдружение “Фридрих Шилер” ул. “Дъбница” № 3, 55 СОУ “Петко Каравелов”