29 април 2011 г.

Предучилищен клас през учебна 2011/2012 година

СПИСЪК
на децата, които ще се обучават в предучилищен клас в 145 СОУ “Симеон Радев” през учебна 2011/2012 год. Решението е взето въз основа на резултатите от входен тест, на заседание на Управителен съвет на Сдружение “Фридрих Шилер” от 28.04.2011 год.

І. Момичета:

1. Маргарита Валентинова Каралъмова
2. Яна Павлова Коджабашева
3. Юлияна Ивайлова Динева
4. Виктория Иванова Рогова
5. София Станиславова Недкова
6. Цветина Валериева Петкова
7. Виктория Стефанова Петрова
8. Аделина Мартинова Петкова
9. Лина Тихомирова Симова
10. Евгения Здравкова Крумова
11. Рая Събева Попова
12. Ивет Ивайлова Коцева
13. Магдалена Димитрова Русева
14. Рафаела Ивайлова Танушева
15. Бояна Петрова Кожухарова
16. Виктория Асенова Кръстева
17. Кристина Анатолиева Кръстева
18. Мина Петкова Минчева
19. Радина Йорданова Велчева
20. Марина Иванова Шипочка
21. Стелла Адлен Джабарска
22. Ралица Харалампиева Николова
23. Виктория Цветанова Тулина
24. Мария Магдалена Лъчезарова Илиева
25. Мария Пламенова Бекярска
26. Габриела Петкова Петкова
27. Дария Георгиева Стоянова
28. Леа Калинова Григорова
29. Мария Ивайлова Петрова
30. Виктория Миладинова Векова
31. Виктория Огнянова Мичева
32. Велина Илиева Илиева
33. Ива Емилова Колева
34. Стелина Кирилова Стоянова
35. Дара Василева Неделчева
36. Анна Александра Маринова Георгиева
37. Ана Стефанова Йорданова
38. Едит Тодорова Дукова
39. Зорница Емилова Спасова
40. Ида Христова Стоянова
41. Симона Иванова Иванова
42. Аника Илиянова Чавракова
43. Атина Ригас Пападопулу
44. Мира Аспарухова Марковска
45. Александра Калинова Гьошкова
46. Виктория Божидарова Коева
47. София Стефанова Стефанова
48. Габриела Димитрова Симеонова
49. Искра Бориславова Бозова
50. Анна Велизарова Шулева
51. Антония Бисерова Богданова
52. Божидара Марио Чорбева
53. Габриела Михайлова Багелейска
54. Десислава Иванова Иванова
55. Елена Тихомирова Иванова
56. Емма Христова Колева
57. Габриела Веселинова Крачунова
58. Дара Веселинова Варджийска
59. Ирина Венелинова Христова
60. Ралица Ангелова Ангелова
61. Любомира Георгиева Алексова
62. Александра Илиева Минковска
63. Калина Христова Костадинова

ІІ. Момчета:

1. Симеон Александров Чобанов
2. Борислав Христов Шопов
3. Иван Петров Чолаков
4. Рахим Масауд Рашайда
5. Матей Ясенов Захариев
6. Никола Цанков Цанков
7. Стефан Галин Грудев
8. Виктор Иванов Митрев
9. Петър Емилов Кафеджийски
10. Антоний Стефанов Кралев
11. Красимир Иванов Митрев
12. Иван Николов Митов
13. Йордан Андреев Димитров
14. Никола Александров Керезов
15. Теодор Радостинов Тодоров
16. Георги Руменов Събев
17. Ивайло Веселинов Кочев
18. Иван Цанков Цанков
19. Димитър Стоянов Ковачев
20. Георги Георгиев Иванов
21. Калоян Светославов Огнянов
22. Васил Любомиров Крумов
23. Александър Ангелов Попов
24. Георги Ивайлов Цолов
25. Дамян Михайлов Михайлов
26. Калоян Людмилов Средков
27. Деян Бориславов Колев
28. Милен Мартинов Вучев
29. Виктор Ивайлов Николчев
30. Константин Емилов Пашев
31. Алекс Максимов Христов
32. Виктор Стефанов Димитров
33. Виктор Александров Каракачанов
34. Георги Ивайлов Чаушев
35. Никола Петков Петков
36. Марио Викторов Стоилов
37. Данаил Яворов Минчев
38. Георги Иванов Георгиев
39. Антон Свиленов Орозки
40. Данаил Кхалил Еид
41. Александър Ивайлов Иванов
42. Калоян Славомиров Тодоров
43. Слав Василев Киров
44. Марк Огнянов Весков
45. Иван Тодоров Дончев
46. Кристиян Красимиров Милушев
47. Ясен Танков Шокеров
48. Виктор Бориславов Борисов
49. Виктор Владимиров Данданов
50. Камен Петров Василев
51. Калоян Станимиров Стоянов
52. Христо Иванов Дончев
53. Александър Георгиев Нисторов
54. Александър Георгиев Кънчев
55. Борис Димитров Цветков
56. Максим Димитров Максимов
57. Ангел Ивайлов Борисов
58. Едуард Данаил Крумов
59. Константин Христов Христов

Потвърждаване и записване на децата:
02.05. – 20.05.2011 год. от 08.30 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 ч. в канцеларията на Сдружение “Фридрих Шилер”, ул. “Дъбница” № 3, 55 СОУ “Петко Каравелов” – кв. “Дървеница” (малка сграда). При записване се представя копие от акт за раждане на детето и встъпителна, еднократна вноска за членство в Сдружението.

Разглеждане на тестовете с резултати:
02.05. – 20.05.2011 год. от 09.00 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 ч. в 145 СОУ “Симеон Радев” след заявяване на час на тел.: 02/483 36 75 или 0884/153 478 – канцелария на Сдружение “Фридрих Шилер”.