7 май 2012 г.

Предучилищен клас през учебна 2012/2013 година

СПИСЪК
на децата, които ще се обучават в предучилищен клас в 145 СОУ “Симеон Радев” през учебна 2012/2013 год. Решението е взето въз основа на резултатите от входен тест, на заседание на Управителен съвет на Сдружение “Фридрих Шилер” от 03.05.2012 год.

І.  МОМИЧЕТА
 1.   Елиза Димитър Михайлова  
 2.   Александра Данаилова Цветанова
 3.   Димана Венелинова Добрева
 4.   Ема Марин Янева
 5.   София Ясенова Томова
 6.   Бояна Петкова Йорданова
 7.   Мария Георгиева Шопова
 8.   Николета Илиева Илиева   
 9.   Ваня Илиева Илиева   
10.  Яна Росенова Тодорова
11.  Ася Атанасова Григорова
12.  Александра Николова Петкова
13.  Божана Иванова Медарова
14.  Елина Василева Върбанова
15.  Елица Росенова Иванова   
16.  Кристина Валентинова Стоянова
17.  Кристина Мартинова Георгиева
18.  Нели Иванова Цомпова
19.  Дарина Лъчезарова Лопарска
20.  Ива Димитрова Димитрова
21.  Ирина Валериева Кавалска
22.  Искра Цветозарова Решовска
23.  Анджелина Венциславова Славчева
24.  Елица Тодорова Петкова
25.  Карина Пламенова Йонкова
26.  Катрин Илианова Чалъкова
27.  Мая Викторова Киркова
28.  Ния Чавдарова Чавдарова
29.  Снежана Александрова Манчева
30.  Анна Бориславова Георгиева
31.  Ева Даринова Димитрова
32.  Евгения Йорданова Вучкова
33.  Кристияна Цветанова Навчева
34.  Пресиана Младенова Михайлова
35.  Силвия Божидарова Стоицева
36.  Яна Павлова Стоева
37.  Карина Атанасова Железарова
38.  Михаела Евгениева Стойнева
39.  Бояна Георгиева Комсийска
40.  Елена Емилова Топчева
41.  Надя Георгиева Дичева
42.  Ния Пламенова Нанчева
43.  Преслава Светославова Николова
44.  Стефания Евтимова Филипова
45.  Елица Росенова Александрова
46.  Емилияна Иванова Димитрова
47.  Ивон Николаева Димова
48.  Йоана Кристиян. Зах.Пакиданска
49.  Анна Станиславова Смилкова
50.  Белослава Владимирова Тенчева
51.  Жана Иванова Тодорова
52.  Мария Тони Каменова
53.  Емилия Вельова Чачова
54.  Мария Николаева Христова
55.  Аделина Иванова Ушева
56.  Деница Валериева Вълева
57.  Елена Бориславова Борисова
58.  Надежда Валентинова Бачева
59.  Яна Красимирова Василева
60.  Росица Росенова Иванова
61.  Лили Димитрова Гилина 
62.  Емилия Иванова Мавродиева
63.  Божидара Александрова Петкова
64.  Весела Евгениева Точева  
65.  Елена Генчева Косева  
66.  Сияна Любомирова Котова 
67.  Ирина Николаева Вълчева 
68.  Дариа Стефанова Влаева 
69.  Христина Марианова Живкова
70.  Александра Велкова Кертова

ІІ. МОМЧЕТА
1.    Тома Янков Иванов
2.    Христо Христов Бохотски
3.    Александър Герасимов Борисов
4.    Богдан Генчев Арабаджиев
5.    Георги Страхилов Милев
6.    Георги Златев Стойчев
7.    Емил Веселинов Кирчев
8.    Александър Кристиянов Кръстанов
9.    Божидар Руменов Василев
10.  Иво Ивайлов Димитров
11.  Калоян Петров Павлов 
12.  Кристиан Георгиев Бучков
13.  Цветан Константинов Цанков
14.  Калоян Симеонов Хаджидончев
15.  Борис Кирилов Тунев
16.  Виктор Бориславов Любенов
17.  Николай Василев Петров
18.  Александър Тодоров Гълъбов
19.  Атанас Радославов Ибришимов
20.  Георги Стефанов Радев
21.  Милен Миленов Шуманов
22.  Никола Димитров Николов
23.  Огнян Димитров Димитров
24.  Христо Людмилов Данчев
25.  Георги Светозаров Абрашев
26.  Петер Георгиев Георгиев
27.  Теодор Викторов Манев
28.  Димитър Мирославов Велчев
29.  Максим Цветославов Монов
30.  Никола Викторов Недялков
31.  Никола Ненов Атанасов
32.  Васил Огнянов Ангелушев
33.  Георги Цветанов Колев
34.  Даниел Станиславов Стоянов
35.  Кристиян Пламенов Тодоров
36.  Павел Николов Щерев
37.  Симеон Самуилов Драганов
38.  Тервел Борисов Ангелов
39.  Асен Кирилов Петков
40.  Велизар Иванов Иванов
41.  Никола Атанасов Узунов
42.  Виктор Теодоров Петров
43.  Георги Миленов Йорданов
44.  Александър Красимиров Илиев
45.  Александър Мартинов Колев
46.  Георги Василев Апостолов
47.  Константин-Кирил Борисл.Димитров
48.  Максим Викторов Стоянов
49.  Никола Мартинов Костов
50.  Ангел Йорданов Марчев
51.  Асен Димитров Маринов
52.  Деян Веселинов Веселинов
53.  Кирил Руменов Коцев
54.  Никола Василев Велев
55.  Никола Орлинов Игнатов
56.  Стефан Валентинов Вълчанов
57.  Иван Митков Минев  
58.  Патрик Венциславов Великов
59.  Светлин Персиан Първанов
60.  Красимир Василев Жеков
61.  Марко Цанков Цветков
62.  Никола Николов Пъдарев
63.  Петър Руменов Пеловски
64.  Николай Ивайлов Кръстев  
65.  Диан Дианов Мънев
66.  Георги Христов Христов 
67.  Калоян Михаилов Караколев
68.  Никола Кирилов Николчев 
69.  Димитър Василев Чолаков  
70.  Виктор Александров Иванов

Потвърждаване и записване на децата:08.05. – 18.05.2012 год. от 08.30 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 ч. в учителската стая на ІІ етаж в 145 СОУ “Симеон Радев“. При записване се представят копие от акт за раждане на детето и встъпителна еднократна вноска за членство в Сдружението.

Запознаване с резултатите от теста:08.05. – 31.05.2012 год. от 09.00 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 ч. в 145 СОУ “Симеон Радев” след заявяване на час на тел.: 02/483 36 75 или 0884/153 478 – канцелария на Сдружение “Фридрих Шилер”.