8 май 2015 г.

Списък на децата, родени 2009 год., които са одобрени да изучават немски език в извънкласна форма през учебна 2015/2016 год.


Момичета
Адриана 
Огнянова 
Раванова 
Адрияна
Григориева
Карайкова
Александра
Христова
Христова
Анастасия
Николаева
Цанкова
Ангелина
Светозарова
Абрашева
Биляна
Бориславова
Димитрова
Ванеса
Пламенова
Михайлова
Вела
Йорданова
Караколева
Виктория
Здравкова
Личева
Виктория
Викторова
Георгиева
Виктория 
Яворова 
Славчева 
Виктория 
Ивайлова 
Йоцова
Гергана
Димитрова
Цветкова
Гергана 
Аниславова
Никифорова
Дивна
Свилен
Дитмар
Димана
Симеонова
Първанова
Елена
Георгиева
Мисайлова
Елена
Илиева
Илиева
Елиа
Димитрова
Узунова
Елица
Венциславова
Неделчева
Елица
Пламенова
Павлова
Елица
Бориславова
Георгиева
Ема
Николай
Царибашева
Ема
Вангел
Иванова
Емилия
Лъчезарова
Лопарска
Емма
Александрова
Георгиева
Ива
Христова 
Велкова
Илияна
Юлиянова
Попова
Йоана 
Георгиева
Кръстева
Йоана 
Янкова
Иванова
Йоанна
Максимова
Христова
Калина
Христова 
Нешева
Калина
Михаилова
Караколева
Каролина
Иво
Димитрова
Катерина
Тихомирова
Тодорова
Косара
Никифорова
Илиева
Кристин
Георгиева
Трошанова
Кристина
Василева
Стоименова
Кристина
Мартинова
Костова
Леа
Валентинова
Блажева
Леа
Борисова
Пеева
Лия
Яворова
Илиева
Лора
Здравкова
Шаличева
Лора
Николай
Царибашева
Лора
Ивайлова
Иванова
Магдалена
Димитрова
Германова
Магдалена
Александрова
Митова
Маргарита
Димитрова
Антонова
Маргарита
Димитрова
Димитрова
Марина
Ясенова
Захариева
Мария
Симеонова
Стойчева
Меглена
Борисова
Ангелова
Мина
Филипова
Неделева
Мира
Велкова
Балабанова
Моника
Веселинова
Господинова
Нина
Николаева
Хрусанова
Ния
Генчева
Арабаджиева
Ния
Иванова
Такова
Рая
Иванова
Дикова
Рая
Огнянова
Тимчева
Савина
Станиславова 
Недкова 
Селма
Мохамад
Хосари
Симона
Ивайлова
Костадинова
Сияна
Константинова
Цанкова
София 
Иванова 
Кирилова 
Теодора
Ивайлова
Касабова
Хермина
Евгениева
Янакиева
Цветелина
Николаева
Данова


Момчета
Александър
Диянов
Димчев
Александър
Йонков
Калпачки
Александър
Петров
Бонев
Андрей
Евгениев
Грозданов
Антон
Красимиров
Куртев
Антон
Любомиров
Любенов
Атанас
Атанасов
Паскалев
Борис
Томов
Томов
Борис
Ивайлов
Йорданов
Борис 
Павлов 
Стоев 
Борислав
Бисеров
Петков
Боян 
Стефанов 
Радев 
Владимир
Георгиев
Герганов
Владимир
Аспарухов
Марковски
Владимир
Радостинов 
Милев
Георги
Михайлов
Багелейски
Георги
Пламенов
Нанчев
Георги
Димитров
Чолаков
Георги
Георгиев 
Ценков
Георги
Стаменов
Кисов
Георги 
Дянков 
Цепов 
Димитър
Станиславов
Трендафилов
Димитър
Евгениев
Георгиев
Добри
Росенов
Тодоров
Емил
Станиславов
Христов 
Златин
Владимиров
Маринов
Йоан
Мони
Христов
Йордан
Петров
Божинов
Калин 
Красимиров 
Панамски
Калоян
Миленов
Шуманов
Калоян
Калинов
Пенков
Кирил
Христов
Карчев
Кристиан
Николаев
Крумов
Любен
Иванов
Хубенов
Любомир
Лъчезаров
Грозданов
Максим
Христов
Христов 
Максим
Валентин
Босилков
Мартин
Мирославов
Велчев
Мартин
Орлинов
Давчев
Мартин
Атанасов
Караиванов
Мартин
Станимиров
Златев
Мартин 
Иванов 
Милевски
Никола
Димитров
Каменаров
Никола 
Симеонов
Петков 
Огнян
Янков
Дженков
Орлин
Пламенов
Павлов
Павел
Йосифов
Йосифов
Петър
Радославов
Чаков
Петър
Даниелов
Антонов 
Петър
Пламенов
Михайлов
Петър
Юлианов
Младенов
Радислав
Генадиев
Гачевски 
Радосвет
Милков
Георгиев
Самуил
Илиянов
Манчев
Станислав 
Тодоров
Тодоров
Филип
Галинов 
Тодоров 
Филип
Ивайлов
Йорданов
Цветко
Иванов
Вечерков
Юлиан 
Цветозаров
Решовски
Явор
Йорданов
Атанасов
Яни
Орлинов
Давчев


Потвърждаване и записване в Сдружението: 01.06. – 12.06.2015 год. от 08.30 до 12.00 и от 13.00 до 17.00 ч. в канцеларията на сдружението в 145 ОУ “Симеон Радев“. При записване се внася встъпителна вноска за членство в Сдружението.

Запознаване с данните от обработка на резултатите от тестово изследване може да се извърши в периода: 15.06. - 19.06.2015 год. За целта, от 01.06. до 12.06.2015 год. включително, следва да се направи предварителна заявка на следните имейл-адреси: marina.tofik@schillerbg.org и silvia.petkova@schillerbg.org.