13 април 2017 г.

Списък на одобрени деца за изучаване на немски език в извънкласна форма в подготвителна група през учебната 2017-2018г.

Момичета
1 Мая Ивайлова Петрова
2 Матеа Здравкова Личева
3 Боряна Иванова Колчева
4 Екатерина Тодорова Гълъбова
5 Жени Николаева Велева
6 Спирияна Ивайлова Димитрова
7 Мина Ангелова Митева
8 Йоана Галинова Тодорова
9 Радина Житомирова Петруняшева
10 Маргарита Георгиева Шопова
11 Светла Георгиева Вайсилова
12 Лилия Аниславова Никифорова
13 Александра Анатолиева Кръстева
14 Далия Веселинова Ангелова
15 Цветелина Момчилова Тикова
16 Лора Любомирова Любенова
17 Селена Пламенова Христова
18 Марта Николаева Трендафилова
19 Екатерина Евгениева Стойнева
20 Дара Георгиева Венкова
21 Ема Асенова Кръстева
22 Мария Валериева Трифонова
23 Калина Стефанова Пецева
24 Калина Станиславова Смилкова
25 Лора Петрова Чолакова
26 Михаела Славчова Маряновска
27 Моника Атанасова Ботева
28 Лара Николаева Борисова
29 Ани Ангелова Терзиева
30 Лора Асенова Кръстева
31 Деа Вилиянова Драганова
32 Ева Владиславова Ламбова
33 Виктория Ангелова Гелеменова
34 Николета Ивайлова Такева
35 Мина Станислав Паликарева
36 Никол Антонова Богданова
37 Кристина Недялкова Добрева
38 Сияна Петрова Лазарова
39 Мария Йософова Серафимова
40 Виктория Ангелова Атанасова
41 Галя Стойкова Славова
42 Деа Александрова Димитрова
43 Марая Антонова Асенова
44 Белослава Петрова Петрова
45 Дара Димитрова Грънчарова
46 Андреа Пламенова Иванова
47 Надежда Пламенова Цанкова
48 Елеонора Лъчезарова Чонкова
49 Александра Александрова Тричкова
50 Александра Николаева Кирова
51 Адриана Костадинова Ваклинова
52 Кристина Тодорова Плугчиева
53 Славея Мартинова Тенчова
54 Алейна Вели Моллова
55 Андреа Валентинова Кинчева
56 Михаела Райчева Кехайова
57 Ема Димитрова Станева
58 Ема Атанасова Тодорова
59 Елена Николаева Симеонова
60 Елица Димитрова Дойчинова
61 Дориана Христова Шопова
62 Александра Светославова Павлова
63 Магдалена Христова Костова
64 Ана-Мария Веселинова Славянова
65 Анастасия Ясен Дженкова
66 Стефани Тодор Минева

Момчета
1 Ивайло Стефанов Петров
2 Искрен Георгиев Стоянов
3 Деян Пламенов Глогов
4 Борис Станиславов Ранджев
5 Деян Цветанов Йолов
6 Божидар Василев Жеков
7 Никола Андреев Андреев
8 Алекс Яворов Омаров
9 Стефан Симеонов Стойчев
10 Боян Георгиев Иванов
11 Владислав Людмилов Карауланов
12 Андрей Андреев Георгиев
13 Борис Ивайлов Борисов
14 Явор Валентинов Вълчанов
15 Теодор Николаев Русинов
16 Никола Божидаров Коев
17 Ивайло Николаев Иванов
18 Георги Людмилов Манев
19 Явор Венциславов Славчев
20 Ивайло Тихомиров Иванов
21 Симеон Стефанов Пеев
22 Даниел Иванов Иванов
23 Спас Радославов Ибришимов
24 Виктор Филип Георгиев
25 Боян Самуилов Манолов
26 Нино-Ноел Стефанов Митов
27 Теодор Георгиев Георгиев
28 Калоян Ивайлов Жеков
29 Ивайло Маринов Димитров
30 Боян Георгиев Гогов
31 Мартин Цветанов Христов
32 Никола Петров Костов
33 Виктор Венциславов Трендафилов
34 Момчил Александров Алексиев
35 Георги Лъчезаров Матеев
36 Александър Йовов Желязков
37 Георги Иванов Вучев
38 Калоян Георгиев Георгиев
39 Мартин Лъчезар Манов
40 Борис Николаев Варнев
41 Александър Николаев Георгиев
42 Симеон Иван Григоров
43 Божидар Станиславов Калинов
44 Боян Иванов Киров
45 Даниел Петков Казанлъклиев
46 Стефан Василев Ленков
47 Георги Георгиев Николов
48 Калоян Богданов Ковачев
49 Явор Тихомиров Монов
50 Дани Йорданов Стоилов
51 Николай Мартинов Марков
52 Борис Георгиев Методиев
53 Димитър Сергеев Пенчев
54 Владимир георгиев Палазов
55 Владимир Бориславов Драганов
56 Борис Николаев Киров
57 Ясен Димитров Захариев
58 Йордан Кирилов Данчев
59 Мартин Милков Къркаличев
60 Крис Георгиев Бурлаков
61 Боян Евгениев Генчев
62 Екрем Ерен Екремов
63 Петър Петров Овчаров 
64 Валери Петров Пенев
65 Петър Тодоров Ганчев
66 Иван Момчилов Янков

При наличие на свободни позиции за записване в училищата-партньори, сдружението ще обяви второ класиране до 09.05.2017г.
Внимание: Прием на документи за кандидатите в подготвителна група в 131 СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев” ще се осъществи в периода 18-20.04.2017г. Обявяване на първо класиране на 21.04.2017г. 
Приетите деца се записват в периода от 01.06.201 г. до 15.06.2017 г. При записване родителят на приетото дете подава заявление за членство по образец на сдружението,  в едно с декларация по образец на сдружението. Родителите на неприетите деца имат право да се запознаят с данните от тестовото изследване на собственото си дете, в периода от 26.06.2017 г. до 30.06.2017 г., при представяне на документ за самоличност и след предварителна заявка на следните имейл адреси - marina.tofik@schillerbg.org и silvia.petkova@schillerbg.org само и единствено в периода от 19.06.2017 до 23.06.2017г. включително и до изчерпване на часовете. Забранява се копиране, снимане и всяко друго изнасяне на задачите от тестовото изследване.