13 април 2019 г.

Класиране за прием в подготвителен клас през учебната 2019/2020г.


Внимание! Приемът на учениците в подготвителен клас на училищата-партньори се извършва от ИСОДЗ и ПГУ, съгласно одобрени от Столична община критерии.

Одобрените за изучаване на немски език в извънкласна форма деца се записват от 03.06.2019 г. до 14.06.2019 г., всеки работен ден от 08:30 до 13:00 ч. и от 14:00 до 17:00 ч.  в офиса на сдружение „Фридрих Шилер” – бул. „Ал. Малинов” 23, ТЦ, „Сити Пойнт” , ет. 2, офис 80. При записване, един от родителите на приетото дете подава заявление за членство по образец на сдружението,  в едно с декларация по образец и заплаща встъпителен членски внос в размер на 360 лв.
Родителите на неприетите деца имат право да се запознаят с данните от тестовото изследване на собственото си дете, в периода от 24.06.2019 г. до 28.06.2019 г., при представяне на документ за самоличност и след предварителна заявка на следния имейл адрес - silvia.petkova@schillerbg.org  само и единствено в периода от 17.06.2019 до 21.06.2019 г. включително и до изчерпване на часовете. Забранява се копиране, снимане и всяко друго изнасяне на задачите от тестовото изследване.


Класирани – момичета

1 СОНЯ АЛЕКСАНДРОВА ТРИЧКОВА
2 ЕКАТЕРИНА ВАСИЛЕВА СТОЙЧЕВА
3 РАЯ ГЕОРГИЕВА АЛЕКСАНДРОВА
4 ВЯРА ЦВЕТОМИРОВА ЦОНЕВА
5 МАРИЯ ИВАНОВА ГЕНЕВА
6 НИКОЛ ГЕОРГИЕВА АНДРЕЕВА
7 ЯНА ЯВОРОВА ЦАНЕВА
8 ЛИЛИЯ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА
9 МАРТА БЛАГОЕВА ГЕОРГИЕВА
10 НИЯ СВЕТОЗАРОВА ИЛЧЕВА
11 ЛАРА ЕВГЕНИЕВА МИЛЕВА
12 ГАБРИЕЛА ИВАЙЛОВА НИКОЛОВА
13 НЕДА ЛЮБОМИРОВА ЛЮБЕНОВА
14 МАДЛЕН МАРТИНОВА ЙОНКОВА
15 МАРИЯ РАДОСЛАВОВА ДИМИТРОВА
16 БОГОМИЛА НИКОЛАЕВА РИЗОВА
17 ВЕСИСЛАВА ХРИСТОВА БЕЛЕЖКОВА
18 АДРИАНА НИКОЛАЕВА ВАСИЛЕВА
19 СИМОНА МИРОСЛАВОВА ВАСИЛЕВА
20 БЕЛОСЛАВА КРАСИМИРОВА БАРАРЕВА
21 СТЕЛА ЙОРДАНОВА АТАНАСОВА
22 МИЛА СВЕТОСЛАВОВА ПАЦЕВА
23 БОЯНА ЮЛИАНОВА ВАСИЛЕВА
24 СИЯНА ГЕОРГИЕВА НИСТОРОВА
25 ДАРА ДОБРИНОВА КАРАПЕТКОВА
26 СОФИЯ АНТОНОВА ДИМИТРОВА
27 НИЯ БОРИСЛАВОВА ТОДОРОВА
28 КАТРИН КРАСИМИР МЛАДЕНОВА
29 НИЯ НИКОЛАЕВА ВАСЕВА
30 КАРИНА ЖИВКОВА БАЛТАДЖИЕВА
31 ВИКТОРИЯ СВЕТОСЛАВОВА САВОВА
32 ЙОАНА  КРАСИМИРОВА КУРТЕВА
33 АНДРЕА МИХАЙЛОВА АНДРЕЕВА
34 ДЕА ПЕТРОВА ИВАНОВА
35 ЛИЛИЯ ДРАГОМИР ГЮРОВА
36 ЛОРА ДИМИТРОВА ДОЙЧИНОВА
37 АНАСТАСИЯ СТЕФАНОВА БОЗЕВА
38 ГАБРИЕЛА РОМАНОВА ВОИНСКИ
39 ФИЛИПА ГЕОРГИЕВА МЕТОДИЕВА
40 ЕКАТЕРИНА ПЕТРОВА ЧАЛЬОВА
41 ЕМА НИКОЛАЕВА ХРИСТОСКОВА
42 ВИКТОРИЯ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА
43 ИВАЙЛА ИВАЙЛО ЦАНЕВА
44 МИХАЕЛА ДИМОВА СИДЕРОВА
45 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДИМИТРОВА
46 ТЕА ЛЮБОМИРОВА БОНЕВА
47 ВАЛЕРИЯ ДИМИТРОВА КОСТОВА
48 ВИКТОРИЯ БОЯНОВА ВАСИЛЕВА
49 ЕЛИЦА ОРЛИНОВА ЗАГОРОВА
50 ВЕЛИЯНА ГЕОРГИЕВА ТРИФОНОВА
51 ИВА БИСЕРОВА БАНКОВА
52 СИМОНА БИСЕРОВА БЪЧВАРОВА
53 ИВЕТ БОЖИДАРОВА СТАНОЕВА
54 СОФИЯ СВЕТОСЛАВОВА ПЕТРОВА
55 ПОЛЯ ГЕОРГИЕВА СТОЙНОВА
56 ДИМАНА ДОБРОМИРОВА ПЕТКОВА
57 ЛИЛИЯ РАДОСЛАВОВА БЛАГОЕВА
58 МИЛА ГЕОРГИЕВА МИСАЙЛОВА
59 ВЯРА КРАСИМИРОВА ГЕОРГИЕВА
60 КАРИНА ДИМИТРОВА ПЕНЕВА
61 ДАРА АЛЕКСАНДРОВА ДИМИТРОВА
62 РАЯ НИКОЛАЕВА ВЪЖАРОВА
63 КРИСТИНА ПЕТРОВА МИЧЕВА
64 ЛИДИЯ ЛЮБОМИРОВА ТОНЧЕВА
65 БОЖИДАРА НИКОЛАЕВА КУНЧЕВА
66 НЕВЕНА ВЛАДИМИРОВА ДИМОВСКА

Резерви – момичета

67 НИКОЛ МАРТИН МАДЖОВА
68 ИВЕТ ДИМОВА ЛИЛОВА
69 НИКОЛ МАРТИН ЙОСИФОВА
70 АНА МАРИЯ ЖИВКОВА ПОПОВА
71 ИВАЙЛА ГЕОРГИЕВА НАЙДЕНОВА
72 РЕБЕКА АЛЕКСАНДРОВА ГЕОРГИЕВА
73 БЕЛОСЛАВА НЕДКОВА НИКОЛОВА
74 ДАРИНА ДИАНОВА ГИЧЕВА
75 ВЕРОНИКА НИКОЛАЕВА НОТОВА
76 КАРИНА НИКОЛАЙ МИХОВА


Класирани – момчета

1 ВИКТОР СТОЯНОВ ИЛИЕВ
2 ОГНЯН МИЛИЯНОВ АРСОВ
3 ИВАН ИВАЙЛОВ МИТЕВ
4 МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
5 АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ ГАРДАНСКИ
6 АТАНАС СЕРГЕЙ ДЖАМБАЗОВ
7 МАРТИН ХРИСТОВ ЦВЕТАНОВ
8 АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ КОСТАДИНОВ
9 СТИЛИЯН ДОБРИНОВ СТЕФАНОВ
10 БОРИС АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ
11 ЮЛИАН ДИМИТЪР ПАВЛОВ
12 ГЕОРГИ ЧАВДАРОВ ЧАВДАРОВ
13 ЯСЕН СТРАХИЛ ЧЕРНЕВ
14 ВИКТОР АЛЕКСАНДРОВ ПЕРПЕЛИЕВ
15 СЛАВЯН ВЕНЦИСЛАВОВ ЯНЧЕВ
16 БОЖИДАР КРАСИМИРОВ КРЪСТЕВ
17 АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ СТОЙЧЕВ
18 ЛАЗАР ПЕТРОВ ДИМИТРОВ
19 МАРТИН ДАНИЕЛ СЪБКОВ
20 ДАНИЪЛ АЛЕКСАНДЪР ТЕРЗИЕВ
21 АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ ЦВЕТАНОВ
22 БОРИС ЛЮДМИЛ АНДРЕЕВ
23 НИКОЛА НИКОЛАЕВ НЕДЯЛКОВ
24 МАКСИМ РАДОСЛАВОВ БЛАГОЕВ
25 КАЛОЯН РУМЕНОВ МАКСИМОВ
26 КОНСТАНТИН ВАЛЕНТИНОВ ТОМОВ
27 БОЖИДАР ТИХОМИРОВ ГЕОРГИЕВ
28 КОНСТАНТИН ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ
29 АНГЕЛ НИКОЛАЕВ ВЪЖАРОВ
30 ТЕОДОР НЕНКОВ ИВАНОВ
31 АДРИАН АЛЕКСАНДРОВ ИВАНОВ
32 ЙОАН АТАНАСОВ БАЛЕЗДРОВ
33 ВЕСЕЛИН РУМЕНОВ СУВАНДЖИЕВ
34 АНДРЕЙ АНГЕЛОВ ЦЕНОВ
35 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
36 МАТЕО ВЕСЕЛЕНОВ ВЕСЕЛИНОВ
37 КОНСТАНТИН ПАНАЙОТОВ ХРИСТОВ
38 ДЕЯН ЛЪЧЕЗАРОВ ГРОЗДАНОВ
39 АЛЕКСАНДЪР ДОБРОМИРОВ ГЕОРГИЕВ
40 ДАВИД СТАНИСЛАВ ПАЛИКАРЕВ
41 КРУМ ИСКРЕН СТЕФАНОВ
42 ДАНАИЛ АЛЕКСАНДРОВ АРАБАДЖИЕВ
43 БОЖИДАР КРАСИМИРОВ ГЕОРГИЕВ
44 ДИМИТЪР СТАНИСЛАВОВ ПОПОВ
45 НИКОЛА ПЛАМЕНОВ ЛИЛОВ
46 КРИСТИЯН ВИКТОР КАРАЙОТОВ
47 КАЛИН НИКОЛАЕВ КОНСТАНТИНОВ
48 СИМЕОН ВАЛЕНТИНОВ СИМЕОНОВ
49 АДРИАН БИЖЕВ БИЖЕВ
50 РУМЕН ЙОРДАНОВ КОШЕВ
51 СТЕФАН ИВАЙЛОВ ИВАНОВ
52 БОРИС ИВАЙЛОВ АЛЕКСОВ
53 НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ НОЖАРОВ
54 ЧАВДАР ЧАВДАРОВ САМИЧКОВ
55 НИКОЛА АТАНАСОВ ПАНЧИЛОВ
56 ВИКТОР ХРИСТИЯНОВ ГЕОРГИЕВ
57 КРИСТИЯН РОСЕН ВЪРБАНОВ
58 АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛ ПЕТРОВ
59 АЛЕК ЕВГЕНИЕВ МИЛЕВ
60 МЕРТ ВЕЛИ МОЛЛОВ
61 ФИЛИП ЯВОРОВ СЛАВЧЕВ
62 ДАНИЕЛ ДИЛЯН ЦВЕТКОВ
63 БОЯН ТОДОРОВ ПЕТКОВ
64 ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГРЪНЧАРОВ
65 МАКСИМ АНГЕЛОВ ЦЕНОВ
66 ПЕТЪР ЙОРДАНОВ ХРИСТОВ

Резерви – момчета

67 АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ ЗАПРЯНОВ
68 ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ
69 СТОЯН АЛЕКСАНДРОВ КЪНЧЕВ
70 АДРИЯН ИВАНОВ ДИМИТРОВ
71 АЛЕКСАНДЪР АНГЕЛОВ МЕЧКОВ
72 АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛОВ КАРААСЕНОВ
73 ДАНИЕЛ ЕМИЛОВ КАРААСЕНОВ
74 МАРТИН ВЛАДИСЛАВОВ ВЛАДИМИРОВ
75 БОРИС ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ
76 МАРТИН ОРЛИНОВ ГЕОРГИЕВ