8 май 2020 г.

Класиране за прием в подготвителен клас през учебната 2020/2021г.


Внимание! Одобрените от сдружението деца, трябва да кандидатстват и да бъдат приети в някое от училищата партньори, отделно и независимо от кандидатстването в сдружението, за да е възможно включването им в извънкласна форма на изучаване на немски език. Приемът на учениците в подготвителен клас на училищата-партньори се извършва от ИСОДЗ и ПГУ, съгласно одобрени от Столична община критерии.
Одобрените за изучаване на немски език в извънкласна форма деца се записват от 15.06.2020 г. до 25.06.2020 г., всеки работен ден от 08:30 до 13:00 ч. и от 14:00 до 17:00 ч.  в офиса на сдружение „Фридрих Шилер” – бул. „Ал. Малинов” 23, ТЦ, „Сити Пойнт” , ет. 2, офис 80. При записване, един от родителите на приетото дете подава заявление за членство по образец на сдружението,  в едно с декларация по образец и заплаща встъпителен членски внос внос в размер на 360 лв.


Класиране - момичета
ЖАНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА
ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА ПЕНЕВА
БИЛЯНА БОЯНОВА СТОЯНОВА
СИЯНА ДОБРОМИРОВА БРЕШКОВА
РОМИНА ЗЛАТОЗАРОВА ЗЛАТЕВА
ЕЛИКА-МАРИ ВАСИЛ АССА
АННА МАРИЯ ЦВЕТАНОВА ГЕШЕВА
ЕЛИЦА ГЕОРГИЕВА ЯНКОВА
ЛАЗАРИНА ПРЕСИЯН ДАНАИЛОВА
ЕЛЕНА ПЕРСИАН ПЪРВАНОВА
МАРИЯ ИЛЧЕВА ИЛИЕВА
ДАРА ТОДОР СТЕФАНОВА
НИКЕЯ СТРАШИМИРОВА ТОДОРОВА
МАРИЯ ТИХОМИРОВА ВАСИЛЕВА
МАРИЯ ИЛИЕВА ЦОНЕВА
МАРИЯ ДИМИТРОВА ПАВЛОВА
ДЕБОРА ДАНИЕЛ ВЕЛИЧКОВА
ИРЕН ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВА
ИЗАБЕЛА НИКОЛАЕВА ИВАНОВА
РАЛИЦА НИКОЛАЕВА ЙОРДАНОВА
АЛИЯ ЕРГИНОВА АЛИЕВА
НИКОЛ ВЛАДИМИРОВА ТОМОВА
ТЕАНА ЙОАН НИКОЛОВА
АНГЕЛА СИДЕР ЕВТИМОВА
КАЛИНА КИРИЛОВА ЯНЧЕВА
АЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВА БОШОВА
НЕЛИ СТОЯНОВА АТАНАСОВА
ТЕА АЛПЕР АЛЕЙТИН
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА АЛЕКСИЕВА
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА МИТКОВА
БЕЛОСЛАВА СЪБИНОВА ГЕОРГИЕВА
РАДИНА ЛЮБОСЛАВ ПЕТРОВА
ЯНА ЕМИЛИЯНОВА ГРОЗДАНОВА
МИЛА АНТОНОВА НИКОЛОВА
ВАЛЕРИЯ ЯНАКИЕВА КЕХАЙОВА
ДОРИНА ВАЛЕНТИНОВА ВЪЛЕВА
КАРИНА ЛЪЧЕЗАР МАНОВА
ГАБРИЕЛА ЖИВКОВА ЖЕЛЕВА
МИРА ДИМИТРОВА КАЛЧЕВА
СИЯНА АНТОНОВА ЖЕЛЕВА
БИЛЯНА ГЕОРГИЕВА ГОСПОДИНОВА
РОСИЦА ИВАЙЛОВА ДИМОВА
МАГДАЛЕНА СИМЕОНОВА СИМЕОНОВА
ТИАНА БЕЛЯНОВА БЕЛЧЕВА
СИЯНА МОМЧИЛОВА РУСЕВА
ВИКТОРИЯ ЕМИЛОВА КИРИЛОВА
ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА БОГДАНОВА
ЯНА СТОЯНОВА ТОДОРОВА
СОФИЯ ИВАЙЛОВА КИРОВА
ДЕНИЦА ТОДОРОВА ТОДОРОВА
РУМЯНА АЛЕКСАНДРОВА НАЙДЕНОВА
ЕМА ДИМИТРОВА НЕДЕЛЧЕВА
ИРИНА ИВАНОВА ГИНЧЕВА
КАРИНА ГЕОРГИЕВА БОБЕВА
БЕЛОСЛАВА АНТОНОВА РАФАИЛОВА
НАТАЛИЯ СТЕФАНОВА ДАРАКЧИЕВА
АННА ИВАЙЛОВА МИРОНОВА
АНТОАНА ТОНИЕВА АТАНАСОВА
СТЕФАНИ ВЕСЕЛИНОВА ЛЮБОМИРОВА
КАРИНА ХРИСТОВА МИНЧЕВА
КАЛИНА ГЕОРГИЕВА КОЛЕВА
ВЕСИАНА ГЕОРГИЕВА АПОСТОЛОВА
ВЕНЕТА БОРИСЛАВОВА ТОЛЕВА
ЕЛЕНА ЙОСИФОВА СЕРАФИМОВА
КАЛИНА СВЕТОСЛАВОВА АНЕВА
АНАСТАСИЯ ЯВОРОВА КОСТОВА
ГАБРИЕЛА ИВАНОВА ДОНКОВА
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА ЛАЧКОВА
КРАСИМИРА ЕМИЛОВА ПЕТКОВА
ДАЛИЯ ПЕТРОВА СЛАВОВА

Резерви - Момичета
НИКОЛ ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА
ЕМА ИВАЙЛОВА КОЖУХАРОВА
АНИ ИВАНОВА СТАНКОВА
ЕЛЕНА ИВАНОВА ИВАНОВА
СТЕФАНИЯ СТЕФАНОВА КАРАМАНОЛЕВА
ЕВА ЙОРДАНОВА ГИНЕВА
КАТРИН МИХАИЛ ГЬОШКОВА
КАЛИНА СТОЯНОВА ВАРДАРОВА
КАМЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА ГАДЖЕВА
МАРИЕЛА МАРТИНОВА АТАНАСОВА
ИЗАБЕЛА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА
МАРИНА ВИКТОРОВА НИКОЛОВА
МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА КОЛЕВА
СТЕФАНИЯ ТРАЙЧЕВА ТРАЯНОВА
ЛОРА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА


Класиране - момчета
ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСИЕВ
ТЕОДОР ИВАЙЛОВ ЙОСИФОВ
ВИКТОР АЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ
ДИМИТЪР ХРИСТОВ САРИЕВ
МАРТИН МИШЕВ МИШЕВ
ВИКТОР ГЕОРГИЕВ КУДИНЕВ
ФИЛИП БЛАГОЕВ ДИМИТРОВ
ВЕЛИСЛАВ БОЙКОВ КЕХАЙОВ
ДАВИД АНТОНОВ АСЕНОВ
КРИСТИАН ЙОВОВ ЖЕЛЯЗКОВ
ЯСЕН ПЕТРОВ ДАНИН
ХРИСТО ИЛЧЕВ ИЛИЕВ
ДЕНИСЛАВ ДАНИЕЛОВ ВЪЛЕВ
МИЛЕН СТОЙЧЕВ КИСКИНОВ
НИКОЛА МИЛЕНОВ ШУМАНОВ
КУБРАТ КАЛИН ВАСИЛЕВ
ГЕОРГИ КИРИЛОВ АНГЕЛОВ
КРИСТИЯН ХРИСТОВ КОШЕВ
МАТЕЙ ЦВЕТЕЛИНОВ МАЛИНОВ
ЯСЕН ИВАЙЛО СТОЯНОВ
ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ
КАМЕН ИВАЙЛО СТОЯНОВ
АНДРЕЙ АНГЕЛОВ ШОПОВ
НИКОЛА ДАНИЕЛОВ АНТОНОВ
АЛЕКСАНДЪР ЯСЕНОВ АЛЕКСАНДРОВ
ВИКТОР ПЕТРОВ ПЕТРОВ
ТОМА АТАНАСОВ АНГОВ
ДЕНИС БЕЙДЖАНОВ АРИФОВ
КРИСТИАН АЛЕКСАНДЪР ДРАГОМИРОВ
ДИМИТЪР АНТОНОВ ТОНЕВ
ЛЮБОМИР АНТОНОВ ТОНЕВ
ДАВИД КАМЕНОВ ПЕТРОВ
БОРИС НИКОЛАЕВ ГЕНАДИЕВ
КАЛОЯН МИХАЙЛОВ ТОШЕВ
БОРИСЛАВ БОРИСЛАВОВ ИВАНОВ
БОРИС МИРОСЛАВОВ ЙОСИФОВ
АНДРЕЙ ВЕЛИНОВ АНДРЕЕВ
ВИКТОР НЕДЯЛКОВ ДОБРЕВ
АНТОН СТАНИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
ПЕТЪР ДИМИТРОВ САРДЖЕВ
ПЕТЪР ЦВЕТАНОВ ХРИСТОВ
КАМЕН МИЛКОВ ТОТЕВСКИ
БОРИС АНАТОЛИЕВ ЯНКОВ
ЕМАНУИЛ СИМЕОНОВ СИМЕОНОВ
ДЕЯН ИВАНОВ ИВАНОВ
ВАСИЛ СТАНИСЛАВОВ ПАНЧЕВ
ВИКТОР АНГЕЛОВ АНДОНОВ
ИВАЙЛО ВЛАДИМИРОВ НИНОВ
МИРОСЛАВ ЧАВДАРОВ МУТАФЧИЕВ
АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ БОЙДЕВ
ЕМИЛ АЛЕКСАНДРОВ НАЙДЕНОВ
СИМЕОН ИВАЙЛОВ КИРИЛОВ
АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ СТОЯНОВ
ФИЛИП МИЛЕНОВ КОЙЧЕВ
ГЕОРГИ САВКОВ АВРАМОВ
ИВАН КЪНЧЕВ ПЕТКОВ
ПЛАМЕН ПАВЛОВ СТОЯНОВ
ВЛАДИМИР ВИКТОРОВ СТОЯНОВ
ФИЛИП ЯВОРОВ АТАНАСОВ
КАЛИН АЛЕКСАНДРОВ МИХОВ
МАКСИМ ПЛАМЕНОВ ВЪЛКОВ
ФИЛИП ИВАНОВ УШЕВ
ДАНИЕЛ ИВАНОВ УШЕВ
СТЕЛИАН ИВАНОВ МАРИНОВ
ДАНИЕЛ ВЛАДИМИР ВАСИЛЕВ
ЛЮБОМИР КИРИЛ СТАВРЕВ
ТЕОДОР СТЕФАН МАРИНОВ
ФИЛИП ЯН ШУЛТЕ
ЕНИСЕЙ МАРИН ПЕТРОВ
АНДРЕЙ ГЕОРГИЕВ ТРАЙКОВ
ПЕТЪР ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВ

Резерви момчета

НИКОЛА ДИМИТРОВ БОЖКОВ
ВЕЛИСЛАВ МАРИАН ГРЪНЧЕВ
МАРТИН КАЛОЯНОВ СТАМАТОВ
НАУМ ВЛАДИМИРОВ КЮЛХАНОВ
СТЕФАН ЙОРДАНОВ ГИНЕВ
НИКОЛА ДИМИТРОВ КОЛЕВ
ИВАН АНДРЕЕВ ЯНКУЛОВ
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ЙОВЧЕВ
АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИМИРОВ СТЕФАНОВ
ДИМИТЪР ИВАЙЛОВ ИВАНОВ
ТЕОДОР ТИХОМИРОВ ДИДИЛЕЦОВ
ТЕОДОР БОЖИДАРОВ ИВАНОВ
КИРИЛ НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ
БОРИС СТАНИСЛАВОВ БЕНОВ