29 април 2021 г.

Класиране за прием в подготвителен клас през учебната 2021/2022г.

 Внимание! Одобрените от сдружението деца трябва да кандидатстват и да бъдат приети в някое от училищата-партньори, отделно и независимо от кандидатстването в сдружението, за да е възможно включването им в извънкласна форма на изучаване на немски език. Приемът на учениците в подготвителен клас на училищата-партньори се извършва от ИСОДЗ и ПГУ, съгласно одобрени от Столична община критерии.

Одобрените за изучаване на немски език в извънкласна форма деца се записват от 07.06.2021 г. до 18.06.2021 г., всеки работен ден от 08:30 до 13:00 ч. и от 14:00 до 17:00 ч.  в офиса на сдружение „Фридрих Шилер” – бул. „Ал. Малинов” 23, ТЦ, „Сити Пойнт” , ет. 2, офис 80. При записване, един от родителите на приетото дете подава заявление за членство по образец на сдружението,  в едно с декларация по образец и заплаща встъпителен членски внос в размер на два членски вноски.


Момчета - одобрени

КАЛОЯН

ЛЮБЕНОВ

СТОЙЧЕВ

РУМЕН

ВЕСЕЛИНОВ

НИКОЛОВ

БОЯН

МИЛЕНОВ

КАДИЙСКИ

МАРТИН

СТАНИСЛАВ

АТАНАСОВ

ЯСЕН

ЧАВДАРОВ

ПЕЙЧЕВ

ФИЛИП

СТЕФАНОВ

КОТУПОВ

ЯВОР

СВИЛЕНОВ

ДОЙЧЕВ

ПЕТЪР

ИСКРЕН

СТЕФАНОВ

ВИКТОР

ДИМИТРОВ

ДОБРЕВ

ГЕОРГИ

АНДРЕЕВ

ДЕСПОТОВ

КРИСТИАН

АЛЕКСАНДРОВ

ЦИНЦЕВ

МАТЕЙ

КАЛИНОВ

АНДОНОВ

БОЯН

ДОБРОМИРОВ

ДЕНЧЕВ

КОНСТАНТИН

ИВАЙЛОВ

ФИЧЕВ

ОГНЯН

ЛЮБОМИРОВ

ТИЛЕВ

ТЕОДОР

ИЛИЕВ

ИЛИЕВ

ВАЛЕНТИН

СТЕФАНОВ

ПОПОВ

КАЛОЯН

ВЕНЦИСЛАВОВ

НИКОЛОВ

БОЯН

ТОДОРОВ

ЗАЙНЕЛОВ

ВИКТОР

БОРИСЛАВ

БОРИСОВ

ДАМЯН

СВИЛЕНОВ

ДИКОВ

ЛАЗАР

ДИМИТЪР

ПАВЛОВ

ПЕТЪР

БОРИСЛАВОВ

МИРЧЕВ

САМУИЛ

КОНСТАНТИНОВ

РАЙЧЕВ

МАКСИМ

АНТОНОВ

ПЕТРОВ

БОРИС

ДИМИТРОВ

ТАБАШКИ

БОГДАН

БОРИСЛАВОВ

ТОДОРОВ

БОРИС

БОРИСОВ

ПРЪХЧАРОВ

НИКОЛА

АЛЕКСАНДРОВ

ТАНЕВ

ФИЛИП

ЯСЕНОВ

МЛАДЕНОВ

ДИМИТЪР

ДИМИТРОВ

БЕЛЧУГОВ

ПЕТЪР

МИНКОВ

ПЕНЧЕВ

АЛЕКСАНДЪР

ИЛКОВ

КОСТАДИНОВ

МАКСИМ

ЗАХАРИЕВ

ЗАХАРИЕВ

МАРТИН

ДИМИТРОВ

ТОНЕВ

МИХАИЛ

ИВАЙЛОВ

НИКОЛОВ

АНТОН

ТРАЙКОВ

КИРИЛОВ

ИВАЙЛО

ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИЕВ

РОСЕН

АТАНАСОВ

ЛАДЖОВ

ГЕОРГИ

СТОЯНОВ

МИТЕВ

КОНСТАНТИН

ТОДОРОВ

КАРАДЖОВ

ДАНИЕЛ

ВАСИЛЕВ

ДИМИТРОВ

НИКОЛА

ПЕТРОВ

ПЕТКОВ

КОНСТАНТИН

ПЕТРОВ

НИКОЛОВ

СИМУИЛ

НИКОЛАЙ

СИМЕОНОВ

КАЛОЯН

КАМЕНОВ

СЛАВНИН

ГЕОРГИ

ИЛИЯН

ПЕТРОВ

ВИКТОР

ЦВЕТАНОВ

ХРИСТОВ

СИМЕОН

ДАНИЕЛОВ

РАЛЧЕВ

ДЕЯН

ИЛИЕВ

НИКОЛОВ

ВИКТОР

СТАНИСЛАВОВ

ГЕОРГИЕВ

ГЕОРГИ

ГЕОРГИЕВ

ЙОРДАНОВ

ГАЛИН

ДИМИТРОВ

ДИШЛИЙСКИ

 ФИЛИП

ЯСЕНОВ

ДЖЕНКОВ

КРИСТИЯН

ВЕНЦИСЛАВОВ

ЧАВДАРОВ

ДАВИД

ГЕОРГИЕВ

СТОЯНОВ

СТЕФАН

НИКОЛАЕВ

РИЗОВ

БОРИСЛАВ

ДИМИТРОВ

ДИМИТРОВ

СИМЕОН

ЖИВКОВ

ПОПОВ

МАРИО

ВЕНЦИСЛАВ

ТРЕНДАФИЛОВ

КАЛОЯН

ДИМИТРОВ

ПАПУЧАРОВ

ТЕОДОР

ГЕОРГИЕВ

СТОЙНОВ

БОРИСЛАВ

ДИМИТРОВ

ВЕЛЕВ

БОРИС

РАДОСЛАВОВ

ИВАНОВ

ДИМИТЪР

КАЛОЯНОВ

СТАНЧЕВ

БОРИСЛАВ

ВИКТОРОВ

ГЕОРГИЕВ

 

Момчета - резерви

СИМЕОН

ИВАНОВ

МИТЕВ

НИКОЛА

ИВАНОВ

ГОВЕДАРСКИ

БОРИС

ИВАНОВ

ГОВЕДАРСКИ

СИМЕОН

СТАНИСЛАВОВ

АНГЕЛОВ

ДИМИТЪР

ГЕОРГИЕВ

НИКОЛОВ

МАРТИН

ДЕТЕЛИНОВ

ЙОРДАНОВ

ОГНЯН

ОГНЯНОВ

ВЪГЛЕНОВ

ТЕОДОР

ВЛАДИМИРОВ

ВЪРБАНОВ

ЕВГЕНИ

ХРИСТОФОР

ПЕТКОВ

ГЕОРГИ

МАРИНОВ

АТАНАСОВ

КРИСТИЯН

ЦВЕТИЗАРОВ

ГАЙДАРОВ

СИМЕОН

ЛЮБЕНОВ

ЗЛАТАРОВ

ИВАН

ВЛАДИМИРОВ

ИВАНОВ

ИВАН

ЕМИЛ

ГАЙТАНДЖИЕВ

ГЕОРГИ

ИВАНОВ

ГЕОРГИЕВ

БОРИС

ЛЮБОМИРОВ

ВАСИЛЕВ

АНТОН

ЛЮБОМИРОВ

ВАСИЛЕВ

ДИМИТЪР

ПАВЛОВ

ЕНЕВ

АЛЕКСАНДЪР

МИРОСЛАВ

ЗАШЕВ

АДРИАН

МАКСИМОВ

МАРИНОВ

 


 

Момичета - одобрени

ЕЛИНА

СВЕТЛИН

СТОЙЧЕВА

СОФИЯ

КРАСИМИРОВА

ИВАНОВА

ДАРИНА

ДИМИТРОВА

МОНЕВА

ИРИНА

ЯВОРОВА

СТОЙКОВА

ВАЛЕРИЯ

НИКОЛАЕВА

НИКОЛОВА

МАГДАЛЕНА

АЛЕКСАНДРОВА

ЧИЛИКОВА

ДАРИНА

ИВАНОВА

ИВАНОВА

ЕВА-МАРИЯ

НИКОЛАЕВА

НЕДЕЛЧЕВА

ЕЛИЯ

ВЛАДИМИРОВА

ИЛИЕВА

КАЛИНА

ИВАЙЛО

ЦВЕТКОВА

ЕЛЕНА

АНДРЕЕВА

ДЕСПОТОВА

ЕЛИЦА

ПАВЛОВА

ПЕЕВА

ИЗАБЕЛ

ИВАНОВА

ПЪРВАНОВА

МАРИНА

ПЕТРОВА

ДИМИТРОВА

ВИКТОРИЯ

ИВАЙЛОВА

СТАЙКОВА

ЕЛИА

БОРИСЛАВОВА

ПАЛЕШНИКОВА

ЕМА

ДИЯНОВА

ДИМИТРОВА

ЦВЕТА

РУМЕНОВА

АНДРЕЕВА

МИА

КОНСТАНТИН

СИРАКОВА

НИЯ

АНДРЕЕВА

БОРИСОВА

КАЛИНА

СВИЛЕНОВА

ДИКОВА

МАТЕА

ЗЛАТКО

СТОЯНОВСКА

НИКИ

СТЕФАНОВА

ЦВЕТКОВА

ВЕСЕЛА

ДЕНИС

ДИМИРЕВА

ЮЛИЯ

ДЕНИС

ДИМИРЕВА

БЕЛОСЛАВА

ИВАНОВА

ЛИЛОВА

ЕЛИСАВЕТА

ИЛИЯН

АНГЕЛОВА

МАРИЯ

ЛЮБОМИРОВА

ГЕРАСИМОВА

СОФИЯ

ВАСИЛЕВА

ДИМИТРОВА

ВИКТОРИЯ

АЛЕКСАНДРОВА

ЯНКОВА

СИМОНА

КАЛОЯНОВА

ГОЛЕМАНОВА

ЖАКЛИН

НИКОЛОВА

ПАУНОВА

КАРИНА

ТИХОМИРОВА

НИКОЛОВА

НИКОЛАЯ

ЦВЕТОМИР

АНЕВА

МИКАЕЛА

ДИМИТРОВА

ДИМИТРОВА

ЕММА

ИЛИЯН

ГАЛЧЕВА

РАДОСТИНА

ДОБРОМИРОВА

ШЕКЕРДЖИЕВА

ВИКТОРИЯ

ДИМИТРОВА

ТОШЕВА

МАРТИНА

ДИМИТРОВА

ТОШЕВА

ЛОРА

КОНСТАНТИНОВА

ДЕЛИСИВКОВА

СОФИЯ

АНТОНОВА

ДИМИТРОВА

ЕМА

МАРТИНОВА

ИЛЧЕВА

ЕЛИНА

МАРТИНОВА

ЛИПОВСКА

ПЛАМЕНА

МИХАЙЛОВА

ПЕТКОВА

ЦВЕТЕЛИНА

АЛЕКСАНДРОВА

НЕДЯЛКОВА

НИЯ

ЕМИЛОВА

САКСАНОВА

ЦВЕТИНА

ЦВЕТАНОВА

КАВДАНСКА

МАРТИНА

ЕВГЕНИЕВА

ГЕОРГИЕВА

НИКОЛ

ЛЪЧЕЗАРОВА

ВЕЛКОВА

КОСАРА

ТОНЕВА

ЗАХАРИЕВА

ВИКТОРИЯ

ГАЛИНОВА

ГЕРАСИМОВА

НИКОЛ

ФАДИ

АЛ-ТАУИЛ

МИЯ

ЕМИЛОВА

БАЛЕВСКА

ЕЛЕНА

АНДРЕЕВА

ХАРАЧАРОВА

ЯНА

ЛЮБОМИРОВА

КАВАЛСКА

ИВЕТ

ВЕСЕЛИНОВА

ГЕОРГИЕВА

БОЖАНА

ДАМЯНОВА

ГРЪНЧАРОВА

СИЯНА

ИВАНОВА

ЦОМПОВА

ГЕРИ-АНН

РАДОСЛАВОВА

ГЕОРГИЕВА

ЕЛЕНА

СЛАВОВА

ПЕЕВА

АЛЕКСАНДРА

КРАСИМИРОВА

МИЛУШЕВА

МАРИЯ

ЛАЛОВА

ИВАНОВА

ЦВЕТИАНА

ИЛИЯНОВА

КРЪСТЕВА

МИРА

СТОЯНОВА

ВЪРЛЯКОВА

РАЯ

ИВАЙЛОВА

ДИКОВА

РОСИЦА

НИКОЛАЕВА

КАЛАЙДЖИЕВА

 

Момичета - резерви

РАДИНА

ГРИГОРОВА

НЕДЕЛЕВА

ЕЛИЦА

НИКОЛЕВА

ТОМИТОВА

НИКОЛ

АСЕНОВА

ГАРДЖЕВА

ДЕНИЦА

ГЕОРГИЕВА

МИХАЛЕВА

АДРИАНА

АНАТОЛИЕВА

ПОПОВА

ДАРИЯ

ГАЛИН

ДИМИТРОВА

БОРЯНА

РУМЕНИВА

МИТРЕВА

МАГДАЛЕНА

ИВЕЛИНОВА

ДОЙЧЕВА

ТЕОДОРА

АТАНАСОВА

ТОНЧЕВА

АДРИАНА

ГЕОРГИЕВА

ЯЗИКОВА

НАДЕЖДА

АЛЕКСАНДРОВА

АЛЕКСАНДРОВА

ВЯРА

АЛЕКСАНДРОВА

АЛЕКСАНДРОВА

РАЯ

РАДОСЛАВОВА

НАЧЕВА

СОФИЯ

СТАНИСЛАВОВА

ПОПГЕОРГИЕВА

МАРИЯ

ВАЛЕРИЕВА

ВЪЛЕВА

ВЕЛИНА

ХРИСТОВА

ТУНЕВА

КАРИНА

ИВАНОВА

ТОДОРОВА

ЗАРИНА

ГЕОРГИЕВА

ГЕНОВА

НИЯ

НИКОЛА

МАРТИНОВА

МАГДАЛЕНА

МАКСИМОВА

МАРИНОВА